ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14076370
nr 1407 6370
Nyrokoko, 73x68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:36:25
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.